O firmie

FIRMA ZEPECO SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM DZIAŁA NA RYNKU OD 2011 ROKU.

Od samego początku nasza działalność jest związana z branżą paliwową. W ofercie firmy jest sprzedaż technologii paliwowej i armatury niezbędnej w budowie nowych oraz modernizacji istniejących już stacji i baz paliw, a także urządzeń pompowo-pomiarowych (zestawów) do tankowania oleju napędowego i AdBlue np. w gospodarstwach rolniczych, firmach transportowych.
Jesteśmy Generalnym Przedstawicielem na rynku polskim systemu paliwowego HALOCK norweskiej firmy Hallingplast, która działalność swoją rozpoczęła od 1969 roku i od samego początku jest innowacyjnym producentem rur wykonanych z polietylenu, z wieloletnim doświadczeniem rynkowym. W przeciągu prawie 50 lat Hallingplast zyskał zaufanie klientów na całym świecie, aktualnie dostarcza swoje produkty do ponad 30 krajów.

Od momentu podjęcia współpracy i wprowadzeniu rur Halock firmy Hallingplast na rynek polski cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Osiągnięcie takiej pozycji zawdzięczamy bardzo wysokiej jakość oferowanych produktów, co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotnym argumentem. Aktualnie Hallingplast dostarcza swoje produkty do ponad 30 krajów na całym świecie.

Zepeco jest również przedstawicielem firmy CGH Belgium i importerem rur LPG amerykańskiej firmy Thermoflex .

Rury Thermoflex są używane zarówno do budowy nowych sieci w wykopach otwartych, jak również w technologiach bezwykopowych przy modernizacji już istniejących instalacji. Rury Thermoflex są wykonane z nowych materiałów polimerowych o zwiększonej wytrzymałości.
Firma Zepeco ma także w swojej ofercie armaturę zbiornikową i paliwową taką jak:

zawory przepełnieniowe i antydetonacyjne.
zawory oddechowe.
kamloki.

Od 2017 roku firma Zepeco jest także przedstawicielem firmi KABI z Dani i oferuje na rynku polskim zestawy i podzespoły do pompowania i napełniania olejów napędowych, AdBlue, wody i innych czynników płynnych. Są to proste, ale niezawodne urządzenia w znaczny sposób ułatwiające zaopatrzenie i tankowanie np. oleju napędowego i AdBlue. Co ważne, takie urządzenia znacznie wpływają na poprawę bezpieczeństwa podczas tankowania, minimalizują ewentualne wycieki i straty paliwa. Także dzięki elektronicznemu pomiarowi tankowanego paliwa mamy wgląd i kontrolę nad ilością tankowanego paliwa lub płynów.

PROFESJONALNE ROZWIANIA DLA BIZNESU I STACJI PALIW

Klienci
0
Zadowolonych klientów
Inwestycje
0
Obsłużonych inwestycji
Stacje paliw
0
Wyposażonych stacji paliw
Lata
0
Lat na rynku

Potrzebujesz pomocy technicznej - zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Napisz do nas.